AR-GE

arge.png

2017 yılında stratejik öncelikler doğrultusunda küçük ev aletleri, otomotiv ve medikal alanlarındaki inovasyon çalışmalarımızı tek bir merkezden yönetmek amacıyla Technocast Ar-Ge merkezi olmak için ilk adımlarımızı attık. 25 Ekim 2017 tarihinde T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanarak Türkiye'nin 669. AR-GE Merkezi olmaya hak kazandık.

Gelişen teknolojiyi ve değişen trendleri takiben günümüzün ihtiyaçlarını analiz ederek insan hayatını kolaylaştıran yenilikçi odaklı yaklaşımımızla ürünler geliştirmekteyiz.

Her 3 sektörde deneyimli uzman ekibimizle müşterilerimizden gelen taleplere hızlı cevap vererek rekabet gücünü artıran çözümleri hayata geçirmeyi hedeflemekteyiz.

Arge merkezi olarak müşterilerimize projelendirme, endüstriyel tasarım, mekanik tasarım, elektronik donanım tasarımı ve yazılım, detaylı maliyet analizleri, satın alma, kalıp üretimi, komponent ve hammadde seçimi, tedarikçi seçimi ve yönetimi konularında gerçek bir iş ortağı olarak destek vermekteyiz.

Kendi Ar-Ge kaynaklarımız dışında katıldığımız bilimsel faaliyetler ve yaptığımız üniversite iş birlikleriyle çalışmalarımızı desteklemekteyiz.

Bugüne kadar yaptığımız faydalı model ve patent başvurularına yenisini ekleyerek pazarda katma değer sağlayan çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Faaliyet Alanlarımız:

Pazar Araştırması & Trend Analizi
Müşteri İçgörüsü
Teknik Tarama & Patent İnceleme
Endüstriyel Tasarım
Mekanik Tasarım
Elektronik Tasarım ve Yazılım
Prototipleme
Kalite ve Ömür Testleri
Kalıp Tasarımı

www.technocast.com.tr

www.carre.com.tr

www.mednetic.com.tr

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.
Anladım