İŞ KOLLARIMIZ

technocast_lg.jpg

Küçük Ev Aletleri

Technocast küçük ev aletleri alanında tedarikçisi olduğu sektörün lider markalarına OEM/ODM üretim hizmeti sağlamaktadır. Yetkin ürün geliştirme, Ar-Ge ve üretim ekibi ile müşterilerinin projelerine hayat vermektedir.

Technocast, Çerkezköy OSB'de, 2 ayrı lokasyonda toplam 15.000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Endüstriyel ve mekanik tasarımdan montaja kadar tüm ürün geliştirme ve üretim süreçlerini aynı çatı altında yürütmektedir. Technocast tesislerinde üretimi yapılan ürünler ağırlıklı olarak elektrikli süpürge, sıcak içecek hazırlama ve mutfak ürünleri gruplarında yer almaktadır.

http://www.technocast.com.tr


carre_logo.jpg

Alçak Basınçlı Döküm (Alüminyum Alaşımlı Jant)

Technocast bünyesinde yer alan Kare Metal, Carre Wheels tescilli markası ile özel tasarım 10"-23" ölçülerinde alüminyum alaşımlı jant üretimi yapmaktadır. Technocast çatısı altında üretimine devam eden Kare Metal, tüm Ar-Ge, kalıp tasarım ve imalat, jant üretimi ve test süreçlerini bünyesinde barındırmaktadır. Jantlar, yurtiçinde bayi kanalı ile satılmakta, yurtdışında başta İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya olmak üzere 15'ten fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

http://www.carre.com.tr


mednetic_logo.jpg

Medikal

Technocast, 15 yılı aşkın farklı sektörlerdeki üretim tecrübesini kullanarak, 2013 yılı itibarı ile yerli medikal ürün üretimine yatırım yapma kararı almıştır. 2 yıl süren AR-GE çalışmaları neticesinde MEDNETIC markası 2015 yılında doğmuştur.

MEDNETIC ilk ve ana ürün gamı olan endoskopi aksesuarları alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, Çerkezköy/Tekirdağ OSB'de bulunan Avrupa standartlarındaki temiz oda tesislerinde üretim yapmaktadır. ISO 9001 ve ISO 13485 kalite sistemlerini kurmuş olan şirketimiz üretimini yaptığı ürünler için CE sertifikasına sahiptir. Medikal alanındaki ürünler yurtiçinde bayi kanalı ile satılmakta, yurtdışında 10'dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

http://www.mednetic.com.tr

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.
Anladım