HAKKIMIZDA

Technocast küçük ev aletleri alanında sektörün lider yerli ve uluslararası markalarına OEM/ODM tedarikçi olarak servis sağlamaktadır. Yetkin ürün geliştirme, Ar-Ge ve üretim ekipleri ile müşterilerinin projelerine hayat vermektedir. Technocast Çerkezköy OSB'de 2 farklı lokasyonda toplam 15.000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

2002 senesinde kurulmuş olan Technocast 2010 senesinde plastik enjeksiyon alanına yatırım yaparak hala faaliyetlerini sürdürmekte olduğu Çerkezköy/Tekirdağ'daki tesislerine taşınmıştır. Beyaz eşya ve küçük ev aletleri sektörlerine OEM/ODM tedarikçi olarak servis sağlayan Technocast 2017 senesinde Ar-Ge Merkezi'nin kurulmasıyla beraber Küçük Ev Aletleri alanında Ar-Ge ve üretim faaliyetlerine odaklanmıştır.

Technocast tesislerinde üretimi yapılan ürünler ağırlıklı olarak elektrikli süpürge, sıcak içecek hazırlama ve mutfak ürünleri gruplarında yer almaktadır.

 

 

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.
Anladım